Uzdrawiające kody Drukuj Poleć znajomemu

Odkrywcą kodów jest Alexander Loyd. Krótko po ślubie stwierdził, że z jego żoną dzieje się coś niedobrego. Wizyty u kolejnych lekarzy obnażyły straszną prawdę: depresja kliniczna zwana endogenną, czyli spowodowana czynnikami natury biologicznej. Medycyna do dziś nie wie co ją wywołuje, ani jak ją leczyć.
Alex postanowił się jednak nie poddawać. Skoro lekarze nie mogli w niczym pomóc, postanowił szukać sam.
Dalszy ciąg tej historii znajdziesz w artykule "Medycyna przyszłości"
 

Niedawno wyszła w języku polskim książka Alexanda Loyda „Kod uzdrawiania”. Opisał w niej historię odkrycia oraz podał tzw. kod uniwersalny, który można stosować od razu na różnego rodzaju bolączki. Jednakże aby osiągnąć uzdrowienie należy zastosowac pełen Program 12-dniowy, w którym każdego dnia stosuje sie inne kody.
Ten cykl uzdrawiania obejmuje 12 dni w pierwszej fazie. Każdego dnia przerabia się inny z opisanych w książce hamulców i inną kategorię wartości. Przypisane są im odmienne kody. Jest ich 24, po dwa na każdy dzień.
Po zakończeniu programu 12-dniowego należy przejść do fazy drugiej, kiedy to powracamy do problemów, które nadal pozostały nie do końca rozwiązane i pracujemy z nimi tak długo, aż znikną. W tym momencie prawie wszyscy odczuwają już zmiany w swoim życiu i zdrowiu. Jednak nie ma reguły. Mogą się one pojawić wcześniej lub później.
Uzdrawiające kody stanowią szansę dla tych wszystkich, którzy wierzą w istnienie uniwersalnej siły, która stworzyła Wszechświat i jest w stanie przywracać zdrowie.
 
Alex Loyd opracował także Kody Sukcesu. Ich celem jest po pierwsze przełamanie blokad, które w nas tkwią i utrudniają osiągniecie celów życiowych. Po drugie wprowadzenie do podświadomości nowych wzorców za pomocą 12 różnych kodów. Program, jak i poprzedni, obejmuje 12 dni fazy podstawowej oraz dalszą prace z wybranymi problemami. Każdego dnia rozpracowuje się inny problem i inne blokady sukcesu. Te ostatnie są często ukryte bardzo głęboko i trudno do nich dotrzeć bez pomocy kodów. Program przeznaczony jest do samodzielnego stosowania, lecz wymaga systematyczności i poświęcania ok. pół godziny dziennie na pracę z kodami.
Sukces można osiągnąć w pracy zawodowej, w finansach, w relacjach z innymi ludźmi, w rodzinie. Właściwie w każdym obszarze życia. Najlepiej jednak pracować nad jednym tylko polem sukcesu, a dopiero potem zabrać się za następne.
Alexander Loyd gwarantuje osiągniecie celów życiowych i podpiera to wielu pozytywnymi przykładami. Cóż, może warto spróbować....